WĘDKARSKI WYWIAD #3

Dzień dobry

Witamy was w kolejnej części akcji wędkarski wywiad. Jest nam bardzo miło gościć na naszym blogu kobietę która jest ogromną pasjonatką wędkarstwa spławikowego. Przedstawiamy wam Patrycję Pawłowską znaną jako Fit Rybka.

WĘDKARSKI WYWIAD #3 CZ. 1

1 ) JAK ROZPOCZĘŁA SIĘ TWOJA HISTORIA Z WĘDKARSTWEM

Kiedy byłam małą dziewczynką spędzałam wiele czasu na przystani wędkarskiej. Właśnie tam dziadek zrobił mi moją pierwszą wędkę z leszczyny. Po nabraniu umiejętności dostałam awans na wędkę bambusową co było dla mnie wielkim wyróżnieniem. Kiedy tata zauważył że połknęłam bakcyla zabrał mnie na moje pierwsze zawody i wtedy już totalnie popłynęłam. 

2 ) JAKA JEST TWOJA ULUBIONA METODA WĘDKARSTWA I DLACZEGO

Moją ulubioną techniką połowu jest spławik od którego zaczęła się moja wędkarska przygoda. Uwielbiam moment zanurzenia spławika pod wodę, a jak leszcz podbija go do góry na moment staje mi serce. Lubię również spinningować, zdarza mi się wypad na karpia. Myślę że w podstawowym zakresie mam opanowaną prawie każdą z technik no może po za łowieniem na muchę.

3 ) JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE WĘDKARSKIE

Moim największym sukcesem był cały rok 2018. Po długiej przerwie w zawodach udało mi się wykręcić dwie jedynki sektorowe na Mistrzostwach Okręgu Szczecińskiego co dało mi awans do Mistrzostw Polski. Wygrałam również całoroczną klasyfikacje Grand Prix Okręgu Szczecińskiego w kategorii kobiet.

4 ) JAKIE SĄ TWOJE ULUBIONE PRZYNĘTY / ZANĘTY

 Bazuje głównie na zanętach Platinum. Natomiast jeżeli chodzi o spinning moimi faworytami są błystki meppsa zwłaszcza algia long i syclops z gum cannibal, keitech, westin bardzo ciekawie też zapowiadają się gumy firmy Narval.

5) JAKI JEST TWÓJ WĘDKARSKI CEL DO OSIĄGNIĘCIA W 2021 ROKU

Na rok 2021 nie mam sprecyzowanych planów. W tym moja cała liga została odwołana ze względu na panującą sytuację. Chciałabym żeby po prostu wszystko wróciło do normy, bym mogła spotkać się nad wodą z moimi wszystkim przyjaciółmi w pełnym składzie. 

WĘDKARSKI WYWIAD #3 CZ. 2

6) CO MOŻESZ NAPISAĆ OSOBOM KTÓRE DOPIERO ZACZYNAJĄ SWOJĄ PRZYGODĘ Z WĘDKARSTWEM

Przede wszystkim nie zniechęcajcie się porażkami. Ostatnio pięć wypadów z rzędu nie miałam kontaktu z rybą na spinning, ale byłam uparta i za szóstym razem wpadło mi nowe PB sandacza 77cm.

7) JAKA JEST TWOJA ULUBIONA WĘDKA / KOŁOWROTEK

Moim ukochanym batem jest Colmic Canada odziedziczyłam ten zabytek po tacie i do tej pory świetnie się sprawdza, niestety nie jest już dostępny w sprzedaży, łowię na tyczkę Mivardi 7000 uważam że ma naprawdę przyzwoitą cenę do jakości. Spinningów mam mnóstwo różnych marek na pewno na wspomnienie zasługuję microflex i Dragon CXT Fastcast. Jeżeli chodzi chodzi o kołowrotki od lat jestem wierna firmie Daiwa w swojej kolekcji mam między innymi ninje, fuego, regala i freamsa.

8) PLECIONKA CZY ŻYŁKA ?

Na spławik stosuję tylko żyłki. Ze spinningiem nie jest to już takie oczywiste wszystko zależy od gatunku ryby na jaką się nastawiam i miejsca połowu.

9) JAKĄ ROLĘ W TWOIM ŻYCIU ODGRYWA WĘDKARSTWO

Myślę że śmiało mogę powiedzieć że wędkarstwo zdominowało moje życie, zarówno prywatne jak i w pracy. W tygodniu pracuję w sklepie wędkarskim wieczorami montuję filmy na swój kanał o tematyce wędkarskiej, a w weekendy nagrywam filmy i startuję w zawodach. Myślę że nie ma nic piękniejszego w życiu niż łączenie pracy z pasją. 

Zapraszamy oczywiście do oglądania filmów na kanale Patrycji oraz na social media Facebook – Fit Rybka.

WĘDKARSKI WYWIAD – PATRYCJA PAWŁOWSKA

RED: JAKUB KUCHARSKI ( KUCHAR FISHING )

One thought on “WĘDKARSKI WYWIAD #3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *