WĘDKARSKI WYWIAD – LUCIO ŁOWCA

Witajcie na kolejnym wędkarskim wywiadzie. Chciałbym wam przedstawić Łukasza który prowadzi kanał o nazwie Lucio Łowca. Tego Pana miałem okazję poznać osobiście na pucharze który organizuje oraz na targach wędkarskich. Mega pozytywny człowiek który potrafi pokazać jak można się relaksować na rybkach 🙂 .

LUCIO ŁOWCA – WĘDKARSKI WYWIAD

1 ) JAK ROZPOCZĘŁA SIĘ TWOJA HISTORIA Z WĘDKARSTWEM

W podstawówce kłusowałem bez karty wędkarskiej gdzie się dało. Nie miałem ukończonych 14 lat i nikt z najbliższej rodziny nie łowił. Łowiłem na prywatnych stawach i na rzece Wisłok. Bardzo mnie interesowało co mieszka pod wodą i ucieczka przed ochroną.

2 ) JAKA JEST TWOJA ULUBIONA METODA WĘDKARSTWA I DLACZEGO

Łowienie stacjonarne – spławik i szeroko rozumiany grunt. Z biegiem czasu po ciężkim tygodniu pracy chcę w spokoju posiedzieć i odpocząć ze znajomymi. Lubię łowić na wszystkie metody ale często wybieram te, wymagające minimum dojazdu, sprzętu i wysiłku.

3 ) JAKIE JEST TWOJE NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIE WĘDKARSKIE

Największym osiągnięciem wędkarskim jest permanentne pozwolenie od żony na łowienie. Od kilku lat przynajmniej raz w tygodniu jestem na rybach. Nie raz jest to kilka godzin ale nie raz i nocka. Traktuję wędkarstwo jak hobby więc ciężko doszukiwać się w nim osiągnięć. Ma być miło i przyjemnie i tak jest.

4 ) JAKIE SĄ TWOJE ULUBIONE PRZYNĘTY DO METHODY LUB FEEDERA KLASYCZNEGO ( SMAK / ROZMIAR )

W obu przypadkach smak nie ma dla mnie znaczenia – uważam, że to wymysł ludzi. Ważny jest kolor bo już kilkukrotnie lepsze wyniki miałem np. na żółty niż pomarańczowy i odwrotnie. Preferuję w przypadku methody małe kulki i dumbelsy a feeder klasyczny białe, czerwony robaki i kukurydza.

5) JAKI JEST TWÓJ WĘDKARSKI CEL DO OSIĄGNIĘCIA W 2021 ROKU

Może nie koniecznie cel ale mam w planach skoncentrować się na większych rybach. Będę częściej ryzykował łowiąc w nowych miejscach na duże przynęty w poszukiwaniu drapieżników oraz dużych ryb spokojnego żeru. Chcę nadal dążyć do minimalizmu sprzętowego i to pod względem ilości, wielkości jak i ceny. Dodatkowo w wolnych chwilach mam zamiar dążyć do permanentnych zmian w PZW.

LUCIO ŁOWCA – CZ .2

6) CO MOŻESZ NAPISAĆ OSOBOM KTÓRE DOPIERO ZACZYNAJĄ SWOJĄ PRZYGODĘ Z WĘDKARSTWEM

Niewiele jest osób, które bezinteresownie udzielą Wam rzetelnej informacji jaki sprzęt wybrać. Większość jest związana umowami i układami. Dlatego kierujcie się rozumem pamiętając – że nie sprzęt łowi ryby i trening nad wodą czyni mistrza.

7) NA CZYM SIEDZISZ I CZYM ŁOWISZ ( Jakiego siedziska/fotela używasz , oraz wędzisk i kołowrotków ) .

Posiadam kilka foteli firmy Elektrostatyk i na nich zawsze siedzę jeżeli siedzę 🙂 A dlaczego – bo je dostałem i są fajne. Wędziska i kołowrotki – tutaj stawiam na sprzęt z najtańszej półki. Używam firm Jaxon, Konger, nawet York choć nie polecam, Robinson, Mikado czy też z wyższej półki Lureleader. Nie wiele mam sprzętu, który kupiłem.

8) PLECIONKA CZY ŻYŁKA ?
W 80% żyłka bo częściej łowię stacjonarnie. Plecionki używam do spinningu, wędkarstwa morskiego i łowienia dużych drapieżników stacjonarnie.

9) CZY PLANUJESZ JAKIEŚ ZMIANY NA NOWY ROK DOTYCZĄCE NAGRYWANIA FILMÓW

Oczywiście jak zwykle. Bardzo lubię zmiany i na bieżąco je wdrażam. Moim mottem jest robienie a nie mówienie dlatego zapraszam do śledzenia moich filmów i odkrywaniu zmian co miesiąc.

WĘDKARSKI WYWIAD : ŁUKASZ ŻÓŁTY ( LUCIO ŁOWCA )

RED: JAKUB KUCHARSKI ( KUCHAR FISHING)

Zapraszam oczywiście do śledzenia kanału oraz strony Lucia Łowcy

FACEBOOK – LUCIO ŁOWCA

YOUTUBE – WĘDKARSTWO LUCIO ŁOWCA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *