MODERATORZY

MATEUSZ WARCHOŁ

Krótko i na temat. 
Mój dziadek nauczył ojca.. ojciec mnie oraz braci i tak zostało, w wieku 12-15 lat był to głównie spławik, później pojawił się grunt zwykła sprężyna, trochę zanęty, kukurydza, ciasto, makaron i tak się łowiło, wpadło kilka pucharów i medali z zawodów ;). Kilka lat przerwy ale wędkarstwo jest jak narkotyk i wróciłem do wędkowania 🙂 od 2 lat mocno przyłożyłem się do metody. A teraz razem wspólnie  z grupą methodfeedermazowsze budujemy piękna historie… Pozdrawiam Moderator Mateusz 

KAMIL ULATOWSKI

Witam, wędkarstwo wczepił we mnie wujek, tata oraz kuzyn już od najmłodszych lat. Zaczynałem od wędkarstwa spławikowego, pierwszą wędką którą zaczynałem łowić był bat 6m. Do tego paczka robaków garść zanęty i się łowiło Teraz mam 33 lata i tęsknię za tymi czasami minimalizmu. Aktualnie głównie łowię metodą feederową i biorę czynny udział w zawodach wędkarskich.

MARZENA KOMINEK

Moja przygoda z wędkarstwem zaczęła się około 1985. Poniekąd zostałam zmuszona,  ojciec i dwóch braci  wędkarze.  Tak mi się spodobało że pasja pozostała do dziś. Jak niemal każdy zaczynałam od spławika.  Ale najbardziej przypadła mi do gustu metoda feederowa. Teraz głównie jest to feeder klasyczny i methoda.  A wyniki nadal mnie zaskakują.  Pozdrawiam wszystkich członków grupy METHOD&FEEDER MAZOWSZE.

PAWEŁ HAJDER

Witam moja zabawa z wędkarstwem zaczęła się jak miałem 12lat. Jeździłem na wieś do Wujka i on mnie wszystkiego nauczył na swoim stawie. Teraz ja chciałbym przekazać swoją wiedzę młodzieży ponieważ jest to piękne hobby. Od 2 lat zacząłem startować w zawodach feederowych dalej się uczę i szkole. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do naszej grupy.

ADAM ŚLIWIŃSKI


„Czy można podporządkować całe swoje życie pod wędkarstwo? Można 🙂
W 2014 roku miałem dość wszystkiego i stwierdziłem ze czas na wyprowadzkę a gdzie mógł paść wybór jak nie na Norwegię?
Mimo, ze feeder i Method feeder nie są popularne w tym kraju to są moje dwie główne metody łowienia ale tez odnajduje się w spinningu (zwłaszcza na pływadelku) czy w surfcastingu.
Ulubiona ryba? Zdecydowanie Kleniozałr 🙂

DANIEL KOPEC

Przygoda z wędkarstwem zaczęła się wiele lat temu kiedy tata podarował mi bambusówkę Miałem wtedy 10 lat Bywało różnie raz lepiej raz gorzej , ale zamiłowanie do łowienia ryb, które później przerodziło się w pasje towarzyszy mi do dziś. Niektórzy twierdzą, ze to już szaleństwo ale dobrze mi z tym. Kiedy tylko jest to możliwe i warunki na to pozwalają, wolny czas spędzam nad wodą. Nie tylko dla wypoczynku ale także a może przede wszystkim, by doskonalić techniki, podpatrywać innych, gromadzić wiedzę i doświadczenie. Jestem dość elastyczny i nie zamykam się w sztywnych ramach więc zarówno spokojna zasiadka z grillem jak i ostra rywalizacja na zawodach są obecne w moim życiu wędkarskim. Metod feeder jak i klasyk są na stale w moim arsenale. Techniki łowienia z opadu lub pellet waggler. No i oczywiście tyczka, którą darzę szczególnym sentymentem. Przypomina mi ona siebie sprzed lat skulonego pod krzaczkiem na jakimś wiślanym starorzeczu z bambusowym odpowiednikiem dzisiejszego bata. 

KONRAD KACPRZAK

Cześć.

Wędkarstwem zaraziłem się zupełnie przypadkowo. Jako 10 letni dzieciak wczasowałem z rodzicami nad królową polskich rzek. Obok nas na kwaterze przebywał  wędkarz,który pewnego dnia zabrał mnie i mojego tatę na ryby…i tak się zaczęło. Połknąłem bakcyla na dobre.Zaczynałem jak większość od spławika,potem ciężki wiślany grunt,spinning.Obecnie całkowicie pochłonął mnie method feeder i to właśnie tą technikę próbuje opanować do perfekcji. Wędkuje głównie rekreacyjnie.Bardzo chciałbym spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej, ale aktualna sytuacja zawodowa niestety nie pozwala mi na to.Pozdrawiam i zapraszam do naszej grupy MFM

DAMIAN ŻURAWSKI

Siemanko.

Wędkować zacząłem od młodych lat. Cała rodzina od strony mojego taty wędkuje. Pasją do wędkarstwa zaraziłem się zbyt szybko i nawet nie pamiętam kiedy to było. Pierwsza wędka za 25zl i jazda na ryby. Rzeka, która przepływa przez moją wioskę spędziłem tam kilka młodzieńczych lat. Dopiero gdy miałem naście lat pojechałem na stawy pzw gdzie już miałem wyrobioną kartę. Od tamtego momentu karp jest moją jedna z najlepszych ryb, które bardzo lubie łowić . Method feeder umożliwia mi wędkowanie nie małych karpi. Prowadzę też swój kanał na yt i stronę fb. Mam swoje rekordy z których jestem dumny i teraz wspólnie z MFM działamy o lepsze jutro dla wędkarzy! Pozdrawiam Wędkarstwo z Edkiem

MARCIN CZAPLIŃSKI

Początki Mojego wędkarstwa to początek lat 90 tych, pamiętam wspólne wyprawy z tatą nad dziką rzekę Bug . Pod czujnym okiem taty poznawałem techniki wędkarstwa , uczyłem się węzłów i zestawów a wieczorem zawsze przygotowaliśmy zanętę własnej produkcji i nie zapomnę pierwszych wypraw feederowych i nęcenia leszczy grochem, kukurydzą i łubinem. Pasja trwa już prawie 30 lat i jeszcze mi się nie znudziła. Pozdrawiam

DAWID BCZ

Witam. Feeder, methoda, spinning, odległościówka to moje ulubione methody wędkowania, które od około 1994r. wprowadziłem do mojego trybu życi. Staram się każdą wolną chwilę wykorzystać na pobyt nad wodą i być na bieżąco z nowinkami sprzętowymi z każdej z wyżej wymienionych metod. Na co lubię łowić? Oczywiście na stare shimaniaki –  młynki tzw. Czarnuchy, czy feedery  stradic, aero to coś co podziwiam, czego używam nad wodą i co przynosi mi wiele radości i fajnych rybek, napiętej żyły!

PAWEŁ MIELCZARKOWSKI

Wędkarstwo to jakby część mnie i mojego życia. Łowię na metodę od kiedy tylko zagościła na naszym rynku, to ta technika była tak na prawdę początkiem mojego wyczynowego łowienia. Nie unikam klasyka, wręcz przeciwnie jest to moja druga miłość, szczególnie łowienie na okolicznej rzece. wędkarstwo to dla mnie również “zbieractwo” ciężko mi przejść obojętnie koło nowości które z roku na rok bacznie obserwuje. Pozdrawiam i zapraszam do naszej grupy METHOD&FEEDER MAZOWSZE.